Kariyer Gizlilik Politikası

Web sitesinin bu bölümü, Cushman & Wakefield şirketindeki istihdam olanaklarına ayrılmış olup, kendisi, grup şirketleri, uluslararası ortaklıkları ve bağlı kuruluşları adına Cushman & Wakefield tarafından yönetilmektedir.

Gizliliğiniz

İşbu Açık Pozisyonlar Gizlilik Politikası,  web sitesinin bu kısmı için geçerli olan koşulların bulunduğu www.cushmanwakefield.com/Privacy Policy adresindeki Gizlilik Politikası'nı tamamlayıcı niteliktedir. Bununla birlikte, size tanınan erişimi ve bu websitesini nasıl kullanacağınızı gösteren www.cushmanwakefield.com/Terms of Use adresindeki, Gizlilik Politikası ise, Kullanım Şartları bölümüne dahil edilmiş olup aynı kapsamda yer almaktadır. Web Sitesini kullanarak, işbu Açık Poziyonlar Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları da dahil olmak üzere, Gizlilik Politikamızın bağlayıcı olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

Sağladığınız bilgiler

C&W'deki istihdam olanakları ile ilgili olarak, Bu web sitesi aracılığıyla bizimle irtibata geçtiğiniz zaman, işe alım sürecinin bir parçası olarak toplamakta olduğumuz bazı kişisel bilgilerinizi bize sağlama durumunda olabilirsiniz. Bunlar adınızı, posta adresinizi, e posta adresinizi ve profilinizde, özgeçmişinizde, ön yazınızda ya da tarafınızdan sağlanan bir başka biçimde bize ulaşan bilgileri içerebilir.

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?

Şimdi ya da gelecekteki herhangi bir seçim işleminin bir parçası olarak bize sağlamış/ sağlayacak olduğunuz bu bilgiler (kişisel veriler de dahil olmak üzere), ilgili kayıtları yerine getirme ve iş başvurunuzu işleme alma.amaçları doğrultusunda tarafımızdan ele alınacak ve işlenecektir. Kişisel verilerinizi yine aynı amaçlar doğrultusunda,  Avrupa Ekonomi Bölgesi dışındakiler de dahil olmak üzere farklı ülkelerde bulunan C&W gruplarına bildirebiliriz. Bilgilerinizi  göndermekle, böyle bir bilgi aktarımına razı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Kişisel verilerinizin uygulanabilir yerel yasalara uygun olarak korunacağını taahhüt etmekteyiz. Tarafınızdan gönderilen bilgileri;  sorularınızı ya da isteklerinizi yanıtlamak, gelecekteki olası fırsatlar hakkında sizinle iletişime geçmek ya da C&W'de çalışma hakkında sizlere bilgi sağlayabilmek amacıyla muhafaza edebiliriz. Başvurunuzu kabul edilmesi durumunda, söz konusu bu bilgiler, C&W'deki istihdamınız için işlemleri gerçekleştirmek üzere kullanılacaktır. Alınan başvuruların yüksek sayılarda olması nedeniyle, başvurunuzun kabul edilmemesi durumunda sizinle iletişime geçemeyecek olmamızdan dolayı üzgünüz.  C&W Şirketi herkese fırsat eşitliği sunan bir şirkettir. Cinsiyet ve etnik köken gibi fırsat eşitliği bağlamında bize göndermiş olduğunuz bilgiler, C&W şirketi dahilinde eşit fırsatlar sağlandığını kontrol etmek için kullanılacaktır

Kişisel Verilerin Saklanması

Yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda, kişisel bilgileriniz C&W tarafından belirli bir süre boyunca muhafaza edilecektir. Kişisel verilerinize erişmeniz gerekiyorsa ya da bilgilerinizin ne şekilde ele alındığı hakkında herhangi bir şüpheniz veya endişeniz varsa lütfen başvurunuzu göndermeden önce bizimle web.manager@cushwake.com üzerinden iletişime geçiniz.