Uluslararası Perakende

İşlerini uluslararası platforma taşımak isteyen perakendeciler için hizmet sunuyoruz.

Müşterilere yeni pazara giriş ve konum stratejisinden uluslararası perakende aracılık işine kadar karar alma süreçlerinin her aşamasında yardım ediyoruz.


İşini uluslararası platforma taşımak isteyen bir perakendeci olarak aşağıda belirtilenlerden birini düşünüyor olabilirsiniz:

  • Yeni bir mağaza açma
  • Yeni mülk satın alma
  • Bir sonraki mağazayı/mağazaları nerede açacağını araştırma
  • Yeni perakende pazarlarına girme
  • Bir alışveriş merkezinde mağaza açma
  • Cadde mağazacılık
  • Lojistik faaliyetlerinizi basitleştirme

Nasıl yardımcı olabiliriz


Cushman & Wakefield size aşağıda belirtilenler dahil olmak üzere hizmet sunar:

* Perakende aracılık/kiralama ve satın almalar

* Demografik analiz dahil olmak üzere perakende araştırma ve danışmanlık

* Yeni perakende pazarlarına girme odaklı stratejik tavsiye

* Cadde mağazacılık/alışveriş merkezi kiralama

* Lojistik ve proje yönetimi

Değer Katmak – Yaklaşımımızın Avantajları


Düşünülmüş tavsiyemiz, bulunduğunuz ülkeye ve gitmek istediğiniz yere bakılmaksızın daima menfaatlerinize en uygun şekilde hareket ederek faaliyetlerde bulunduğumuz anlamına gelir.

Perakendecilerin farklı ihtiyaçları olduğunu anlıyor ve stratejilerinizi uygulamanıza ve sınır ötesi perakende işi hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için ısmarlama çözümler sunuyoruz.

Deneyim ve Kaynaklar


Tahsis edilmiş Uluslararası Perakende ekibimiz Londra’da bulunmakta ve Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik’teki perakende ekiplerimiz ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Bunlar, C&W’nin 60 ülkede 253 ofiste bulunan araştırmacıları, strateji uzmanları, muhasebeciler, iş danışmanları ve temsilcilerden oluşan 15.000 profesyonel çalışanı arasında yer almaktadır.

Asics/Onitsuka Tiger, Body Shop, Claire’s, Clarks, Gap/Banana Republic, Hotel Chocolat, JD Sports, Jimmy Choo, Lego, Marks & Spencer, Primark, Reiss, The Disney Store, Timberland, Zara ve bölgesel ve global düzeyde hizmet sunduğumuz diğer firmalar dahil olmak üzere geniş müşteri portföyüne sahibiz.