PROJE YÖNETİMİ HİZMETLERİ

Gayrimenkul hizmetleri, günümüzde mümkün olan en iyi deneyimin oluşturulması ile ilgilidir. Şirketler ve benzeri şekilde bireyler özgünlük, çeşitlilik, kolaylık, erişilebilirlik ve teknoloji sunan çalışma alanları istemektedir.
 
Cushman & Wakefield Proje Yönetimi ekibi, yalnızca müşterilerimizin gayrimenkul konusunda doğru kararlar almasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda üretken ve başarılı olmak için ihtiyaç duydukları sonuçları da uyguluyor. Bu, "Zamanında ve bütçeye uygun" demek kadar basit değildir. Bu, karmaşık ortamlarda yenilikçi çözümler sunan disiplinler arası bir ekip sağlamakla ilgilidir.

PROJE YÖNETİMİ HİZMETLERİ

Proje Geliştirme ve Danışmanlık

Cushman & Wakefield, her bir proje gerek ortam gerekse müşteri talepleri açısından farklılık sunduğunu ve yaratıcı yaklaşımlar gerektirdiğini kabul eder. Uzman ekibimiz, müşterinin amaç ve hedefleri düşünülerek başlayan ve kullanıma hazır ve beklentileri aşmış yaşam alanı olarak sonuçlanan Proje Yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Kiracı Proje Yönetimi

Kiracı ile ilgili projeler için, Cushman & Wakefield Proje Yöneticisi, savunucunuz ve danışmanınız olacak,  vizyon ve kültürünüzün sağlanması projeniz boyunca çıkarlarınız korunurken gerçekleştirilecektir. Proje Yöneticimiz, inşaat maliyetlerinin yönetilmesi, temel teknik spesifikasyonların tanımlanması, programların ve başlangıç ​​tarihlerinin karşılanmasının sağlanması ve tasarım ve inşaat sırasında mülk sahibi yükümlülük ve taahhütlerinin belirlenmesiyle görevlidir.

Yatırımcı / Mülk Sahibi Hizmetleri

Cushman & Wakefield, kurumsal yatırımcılar, geliştiriciler ve mülk sahipleri için bir Mal Sahibinin Bakış Açısı ile şirketimize özgü metodolojimizi bir araya getirmektedir. Ekibimiz, teknik durum tespiti, altyapı analizi, yatırım planı ve proje değerlendirmesi ardından danışmanlık hizmetleri ve proje uygulaması sağlamaktadır.

Portföy Yönetimi

Birden fazla pazarlarda faaliyet gösteren müşterilere ve küresel kullanıcılara kapsamlı program yönetimi sunan Cushman & Wakefield, yatırım planı ve uygulamasının, stratejik planlama, işyeri değişimi, inşaat yönetimi ve taşınma organizasyonu ile birlikte projenin metodolojik bir şekilde yürütülmesini sağlar.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Stratejik planlama ve danışmanlık

Proje Yönetimi ekibimiz, maliyet, program ve gerekirse bir geçiş stratejisi tanımlamak için ilgili konularda bir analiz hazırlıyor. Sonuç, işletme ve personel giderlerinde azalma, verimlilik ve üretkenlikte artış ve operasyonel esnekliktir.

İşyeri verimliliğin artırılması

İşyeri iyileştirmelerinde, Proje Yöneticimiz, kira koşullarının koordinasyonu, inşaat maliyetlerinin yönetilmesi, temel teknik spesifikasyonların tanımlanması, programların ve başlangıç ​​tarihlerinin karşılanmasının sağlanması ve tasarım ve inşaat sırasında mülk sahibi yükümlülük ve taahhütlerinin belirlenmesiyle görevli danışman ve destekçileriniz olacaktır.

İnşaat yönetimi

Saha incelemesi, organizasyon ve lojistik, raporlama, tasarım ve inşaat yönetimi, proje onay süreci, proje maliyet yönetimi, kalite güvencesi, performans ölçümü ve fatura yönetimi dahil olmak üzere inşaat projenizin her adımını denetleyeceğiz.

Build-to-suit yönetimi

Mekana yönelik hedefleri belirlemenize ve daha sonra tüm bina sistem ve bileşenleri için gerekli tüm yapı teknik belgelerini ve ayrıntılı yazılı şartnameleri oluşturmanıza yardımcı olacağız. Ekibimiz,  programları, bütçeleri ve sözleşmeleri mekanınız planlanan zamana ve bütçeye uygun olarak inşa edilecek şekilde oluşturacak ve denetleyecektir.

Taşınma Yönetimi

Fiziksel tesisler arasında ya da içerisinde insanların, ekipmanların ve mobilyaların taşınmasını organize etme, yönetme ve koordine etme konusundaki yapılandırılmış proje yönetimi metodolojimiz faaliyetlerde minimum kesinti sağlar. Bütçe ve programların koordinasyonundan doğrudan fiziki taşınmaya kadar tüm süreçle ilgili sorumluluğu üstlenmekteyiz.

Satın alma işlemi ile entegrasyon

Projeleri satın alma süreciyle bütünleştirerek bir gayrimenkul fırsatını analiz etmek ve müşterinin mekan kullanım süresinin tüm özelliklerini kapsayan bütüncül bir çözüm sunmak için organizasyonumuz bünyesindeki ilgili tüm uzmanlık bilgisine başvurmaktayız.

Değişim yönetimi

Firmamıza özgü değişim yönetimi modelimizi kullanarak, çalışanların dayanıklılığı gibi zorlukları teşhis edeceğiz ve değişim süreci boyunca çalışanların geçişine yönelik özel bir plan oluşturacağız. 

Bilgiye dayalı yer seçimi

Proje yönetiminin yer seçimine önceden entegre edilmesi, olası sorunlar masraf ya da gecikmeye neden olmadan giderilirken potansiyel lokasyonların nitelendirilmesine yardımcı olmaktadır.

Çevrenin korunması

C&W, çevresel / sürdürülebilir tasarım ve gayrimenkul yönetiminde liderdir. Müşterilerimizle olan ortaklık, milyonlarca LEED sertifikalı metrekare ve çok sayıda sertifikalı bina ile sonuçlanmış olup, bu konuda küresel çapta ilerleme sürmektedir. 

Katma Değer - Yaklaşımımızın Avantajları

Optimum hizmet kapsamı

Bölgesel proje yönetimi yapımız müşterilerimize optimum hizmet kapsamı sağlamaktadır. Piyasada lider konumdaki küresel ağımız sayesinde, kaynaklara, eyleme geçirilebilir istihbarata ve Kuzey Amerika,  Asya-Pasifik, Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA) ve Latin Amerika'da portföyünüzü büyütme fırsatına erişiminiz olacaktır. Her bir bölgede, proje yöneticilerini stratejik olarak en az sayıda seyahatle maksimum hizmet kapsamı sunmamızı sağlayan  ofislere yerleştirmiş bulunmaktayız. 

Maliyet yönetimi

C&W'nin Proje Yönetim uzmanları, titiz maliyet yönetimi ve değer mühendisliği, proje takvimine uyma, kalite güvencesi, risk hafifletme ve kaldıraçlı satın alma yoluyla ölçek ekonomisi uygulamaları sayesinde değer sunmaktadır.

Tam ve kapsamlı hizmet

Piyasada lider konumdaki müşteri yönetim ekibimizin yanı sıra araştırma ve kurumsal finans ekiplerimizi de içeren kesintisiz ve eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu da, müşterilerimizin piyasada en iyi danışmanlık alan yatırımcılar olduğu anlamına gelmektedir.

Deneyim ve İnsan Kaynakları

50 yılı aşkın bir süredir C&W, dünya genelinde birkaç yüz milyon metrekarelik ticari ofis geliştirme ve proje yönetimi deneyimi ile, şirket merkezleri, finans merkezleri, yüksek teknoloji, konaklama, devlet ve eğitim tesislerine yönelik proje yönetimi konularında uzmanlık hizmetleri sunmaktadır. Önemli güçlü yönlerimizden biri de portföy tabanlı proje uygulaması için program yönetme kapasitemizdir.

Uzmanlarımız mimarlık firmalarından, mühendislik şirketlerinden ve inşaat kuruluşlarından gelmekte olup, Proje Yöneticiliği görevlerinde son derece değerli olan bu yetkinliklere yönelik mükemmel bir anlayışına sahiplerdir. C&W'nin proje yönetim hizmetinden yararlanan büyük şirketler arasında Bayer, Goodyear, Hasbro, Clifford Chance, Huawei, Mars, Mastercard, MOnsanto, Total, Allen & Overy, QNB Finansbank, Nike, Puma, Iron Mountain ve Valeo bulunmaktadır.